برای موضوع ازدواج و یا هم برای کار و زندگی نیت کنید و یا موضوعاتی مانند بخشی از کلی زندگی طلاق، جدایی، ازدواج، خرید و فروش ‌و مهاجرت هم میتواند جزئئ از نیت شما باشد
پس از نیت و تکمیل فرم زیر به درگاه بانکی متصل میشوید و سپس فال شما بر اساس نیت شما نمایش داده میشود .

مرحله 1 از 3

فالگیر قهوه آنلاین

برای اولین بار با جدیدترین نوآوری در ایران

فالگیر قهوه و اصول آن | برای گرفتن فال در بهترین حالت شما در ابتدا نیاز هست در حالت ریلکس و آرامش باشید سپس با آرامش کامل قهوه ی خود را در حدی میل کنید که در حد ته نشینی قهوه در انتها ان باقی بماند سپس یک نلبکی روی آن قرار دهید و بلافاصله فنجان را برعکس کنید اگر دقت کنید میبینید که خطوط و نشانه هایی مبهم تشکیل میشود که از بالای فنجان با موبایل خود تصویر گرفته و آنرا در قسمت “بارگذاری تصویر فنجان” قرار دهید


خب حالا چه نیتی بکنم ؟

برای موضوع ازدواج و یا هم برای کار و زندگی نیت کنید و یا موضوعاتی مانند بخشی از کلی زندگی طلاق، جدایی، ازدواج، خرید و فروش ‌و مهاجرت هم میتواند جزئئ از نیت شما باشد

نکته حائز اهمیت اینکه یا نیت شما احساسی باشد یا مربوط به کار یا زندگی جدا از بحث احساسی

حال با تمام این توضیحات آماده اید با انرژی بالا و تمرکز حداکثری و نیت خالص فال قهوه را شروع کنیم !!

پس از نیت و تکمیل فرم زیر به درگاه بانکی متصل میشوید و سپس فال شما بر اساس نیت شما نمایش داده میشود .

مرحله ۱ از ۳


هیچ چیزی اتفاقی نیست !! فال قهوه

نشانه ها در فالگیر قهوه

نشانه ها در فال قهوه شاکله اصلی تعریف فال قهوه میباشند هر حیوانی هر شیئی هر مکانی هر حرفی هر نامی رمز و راز خود را دارد که زمانی که اقدام به گرفتن فال میکنید و نیت خود را با تمام وجود احساس کنید خود را در فنجان نشان میدهد

فالگیر قهوه : نشانه ها را باید تفسیر کرد و بدنبال آن به حقیقیت فال قهوه رسید. ما در اینجا بدنبال پیدا کردن نشانه ها برای شما هستیم

نشانه هایی برای شروع دوباره ، امید دوباره ، رازی پنهان و یا حقیقتی تلخ اما باید دانست این تمام ماجرا نیست بلکه همیشه تلاش ، پشتکار و تعهد لازمه انجام هر کاریست و نباید تمام زندگی را در فال گنجاند بلکه فال مکملی است بر زندگی هیجان انگیز ما .


فالگیر قهوه چیست ؟

انسان ها همیشه برای آگاهی از آینده و مسائلی که از آنها بی خبر هستند، اشتیاق فراوانی از خود نشان می دهند یکی از روش های رایج برای پیشگوئی آینده، فال قهوه است.

فالگیر قهوه : خواندن نشانه ها و شکل هایی که در ته فنجان قهوه وجود دارند و تفسیر آنها و نسبت دادنشان به وقایع گذشته، حال یا آینده افراد عموما با نیروی ذهنی صورت می پذیرد.

برای گرفتن فال قهوه باید از قهوه ترک که پودر آرد مانند و نرمی است، استفاده شود.

برای این منظور، پس از دم کردن قهوه و نوشیدن آن، ته مانده قهوه به طوری که کمی آب هم داشته باشد در ته فنجان باقی می ماند، سپس نعلبکی را روی آن گذاشته و فنجان را بر می گردانند.

لینک مفید : فال ارمنی

برای گرفتن فال قهوه نیاز هست پس از چندین دقیقه نعلبکی را از زیر فنجان برداشته و پس از کمی چرخاندن به دو طرف (به منظور پخش شدن قهوه روی آن)، آن را به دیواره فنجان تکیه داده و دوباره کنار می گذارند تا مایع قهوه کمی خشک شود.


چرا فال قهوه آنلاین

فال قهوه برای تمام سنین برای تمام جنسیت ها و تمام گرایشت ها برای تمام موضوعات با توجه به نشانه هاست خود را محدود به انجام این کار با رعایت موازین و شروط نکنید .


طالع بینی یک سنت قدیمی است که می گوید شخصیت و سرنوشت انسان به موقعیت ستارگان در لحظه تولد بستگی دارد. با این حال، ما همچنین معتقدیم که طالع بینی تغییرات معنی دار و عملی را برای هر فرد به منظور بهبود کیفیت زندگی امکان پذیر می کند.

فالگیر قهوه : طالع بینی از وجود اختیار حمایت می کند و خرافات و جبرگرایی را رد می کند. همچنین به ما امکان می دهد تا درک عینی تری از شخصیت خود، شناخت استعدادها و پتانسیل های خود و فرصتی برای بلوغ عاطفی و معنوی داشته باشیم.

لینک مفید : فال شمع

بسیاری از مردم به طالع بینی به عنوان یک رشته راهنما برای یک زندگی شاد و موفق نگاه می کنند.

اولین سوابق طالع بینی به امپراتوری بابل در قرن نوزدهم قبل از میلاد برمی گردد، زمانی که مردم تلاش کردند وقایعی مانند جنگ و قحطی را با رویدادهایی که در آسمان مشاهده می کردند مرتبط کنند.

سپس این سنت در یونان و مصر به اروپا و سایر نقاط جهان گسترش یافت.

لینک مفید : فال ابجد

موقعیت سیارات در زمان تولد به ما کمک می کند تا نقاط ضعیف یا قوی زندگی خود را شناسایی کنیم. طالع بینی می تواند به ما کمک کند تا رویدادهای گذشته خود را بهتر درک کنیم.

فالگیر قهوه : طالع بینی علاوه بر کمک به جلوگیری از تنش در روابط زناشویی، امور تجاری و حرفه ای، به برخورداری از سلامتی، رفاه و پیشرفت معنوی نیز کمک می کند.

با کمک فال می توانیم کشف کنیم که به دنبال چه ویژگی هایی در شریک زندگی هستیم و چگونه بر هر گونه اختلاف نظر غلبه کنیم، زیرا درک بهتری برای شخصیت های مختلف خواهیم داشت.

لینک مفید : پخش تراکت

بسیاری بر این باورند که طالع بینی نعمتی برای بشریت است، زیرا فواید زیادی دارد. دریابید که ۳ فایده بزرگ طالع بینی کدام است.


درک بهتر شخصیت های مختلف

فال می تواند بینشی از طرز فکر و ویژگی های افرادی که با آنها زندگی می کنیم به ما بدهد.

فالگیر قهوه : به این ترتیب بهتر می‌توانیم خود را با نقاط قوت و ضعف یکدیگر تطبیق دهیم و همچنین می‌توانیم از درگیری جلوگیری کنیم و از پیامدهای منفی تفاوت‌های شخصیت‌ها بکاهیم.


نگاهی به آینده با فال قهوه

طالع بینی یک علم الهی است که ما را قادر می سازد به آینده نگاه کنیم. طالع بینی می تواند نشان دهد که در آینده چه انتظاراتی از ما داریم، چه انرژی هایی در پیش داریم و چه زمانی بهترین زمان برای اقدام برای دستیابی به اهدافتان است.

فالگیر قهوه : به این ترتیب، اگر حداقل یک نشانه اولیه از آنچه در انتظارمان است داشته باشیم، می توانیم راحت تر تصمیم گیری کنیم.


سازگاری رابطه

بسیاری از مردم بر این باورند که مطالعه نمودار طالع بینی به ما می گوید که با کدام نشانه ها سازگار هستیم.

فالگیر قهوه : مقایسه نمودارهای نجومی دو نفر می تواند میزان سازگاری آنها را مشخص کند، چه در مورد عاشقانه باشد، چه روابط تجاری یا دوستی.


به این مطلب امتیاز دهید :

4.6/5 - (71 امتیاز)

‫۱۳ دیدگاه ها

  1. سلام علیکم من سه روز پیش یک نیت مد نظرم بود و فال گرفتم بعد از اینکه جواب فالم اومد خیلی متعجب شدم و ناراحت امروز شاید باورتون نشه ولی دقیقا همونی که تو فال بود درست شد خواستم بابت زحماتتون تشکر کنم خدا انشالله بهتون رزق روزی برکت بده الان میخوام برای برادرم فال بگیرم ازتون تا داره نیت میکند خواستم تشکری کرده باشم ازتون روز خوش

    1. سلام – جهت گرفتن فال در ابتدا نیست کرده و سپس روی گزینه ی ” شروع فال قهوه ” کلیک کنید پس از پرداخت نماد رویت شده برای شما توضیح داده میشود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.